08/12/2023

HAKKIMIZDA

Antrium Residence

57.000 m², 443 konut, açık-kapalı spor alanları, sosyal tesisler, yer altı otoparkları, inşaat, yatırım projesi.

Ümraniye'de, Carrefour Vega'nın yanında, 1. ve 2. köprü yollarının çakıştığı bir merkezde bulunan, ulaşımı rahat ve yürüme mesafesinde alışveriş ve eğlence merkezinin olduğu, etrafı ormanla çevrili 57.000 m²'lik doğa harikası bir alanda yer almaktadır.

Toplam 12 blok 443 daireden oluşan, yaklaşık %90 yeşil alana sahip Antrium Residence göleti, havuzları, spor tesisleri, oyun alanları, sosyal tesisi ile EQ'su yüksek bir yaşam alanı sağlamaktadır.

Antrium Residence Sakinleri için rahat ve güvenli bir ortamda yaşaması için profesyonel ekip ile 7 / 24 güvenlik hizmeti sunulmaktadır.

Kapalı güvenlikli site konseptinde dizayn edilen sitede yer üstü herhangi bir araç trafiği olmayıp otoparklar ve depolar yer altında olacaktır. Site içerisinde bir gölet, 3 açık yüzme havuzu, 3 basket-voleybol sahası, 3 tenis kortu, bir anaokulu, ayrıca içerde kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, fitness center, kafeterya, çocuk oyun alanları ve barbekü alanlarının yer aldığı bir sosyal tesis bulunmaktadır.

1+1 den 5+1 e kadar daire tipleri bulunan sitede daire büyüklükleri net 66 m² ile 227 m² arasında değişiyor. Her daire için; kapalı otopark (1 ve 2 odalılarda tek diğer bütün dairelerde çift otopark), otoparklardan direkt blok içine giriş imkanı, özel depo, daire içi dahil kesintisiz enerji (jeneratör), merkezi elektrikli süpürge sistemi mevcuttur.

Sitemiz ; Ant Yapı San.ve Tic.Ltd.Şti tarafından radya temel, tünel kalıp (perde beton sistemi) ile son deprem yönetmeliklerine göre projelendirilmiş İTÜ'ce onaylatılmış olup ,kaba inşaat sisteminin yanında mantolama izolasyon sistemi dış cephe kaplaması uygulanmıştır.

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry